Podcast: Index

Koronavírus nás zasiahol v zlom čase. Pri striedaní vlád

12.03.2020
To, čo sa pred pár týždňami zdržiavalo najmä na inom svetadiele, je dnes oficiálne pandémiou, ktorá sa nevyhla ani Slovensku.  A nevyhla sa ani slovenskej ekonomike. Vo štvrtok 12. marca zasadne krízový štáb, ktorý by mal rozhodovať o povinnej karanténe pre všetkých, ktorí sa vracajú zo zahraničia, ako aj o plošnom uzatvorení všetkých materských, základných a stredných škôl na ďalších 14 dní. Veľké firmy už od minulého týždňa vydávajú špeciálne pokyny pre zamestnancov. Ide o dôraz na umývanie rúk, rušenie pracovných ciest či nariadenia, aby zamestnanci pracovali z domu. Pri malých podnikoch môžu byť následky oveľa vážnejšie.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK