Podcast:Index

"Bodka es ká". Ako funguje slovenská doména najvyššej úrovne?

25.03.2020
Podnikáte pomocou webu? Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo všetko - aké procesy a mechanizmy sa skrývajú za koncovkou "bodka es ká"? Nikola Bajánová a Adam Valček sa v tejto špeciálnej epizóde podcastu Index pozreli na to, ako funguje spoločnosť, ktorá má na starosti internetovú doménu najvyššej úrovne. Čo správa domény .SK obnáša? Aké iné domény sú na Slovensku obľúbené? Čo doména .SK znamená pre váš internetový biznis? Ako SK-NIC vníma kritiku online komunity? Odpovedá riaditeľ spoločnosti SK-NIC Peter Bíro.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK