Podcast: Index

Čo robí pandémia so slovenským webom

24.04.2020
V druhej z troch špeciálnych epizód podcastu Index rozoberáme ďalšie z otázok, týkajúcich sa domény .sk.  Čo sa v čase koronakrízy deje na "slovenskom internete"? S akými nákladmi treba počítať pri vlastnej doméne a ako si vybrať registrátora? Ako presunúť svoj biznis na web? Na čo pri tom myslieť?  Nikola Bajánová sa rozprávala s Petrom Bírom zo spoločnosti SK-NIC, ktorá je správcom národnej domény.

Podcast Index je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: SME.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK