042 incident podcast - špeciál z konferencie EPI
19:41

042 incident podcast - špeciál z konferencie EPI

23.09.2019

Spoločnosť Poradca podnikateľa usporiadala ďalšiu zaujímavú EPI konferenciu zameranú tentoraz na nový zákon o informačných technológiách vo verejnej správe účinný od 1.5.2019.
Termín: 23.9. – 24.9.2019
Web stránka: http://konferencie.profivzdelavanie.sk/2019/zakon-o-IT-vo-verejnej-sprave/
Dnes sme sa zúčastnili aspoň prvého dňa a ponúkame rozhovory s niektorými prednášajúcimi a aj so zástupcami organizátora.

čas 00:14
Ing. Mária Puškárová - riaditeľka vzdelávania, Poradca podnikateľa
portál: https://www.profivzdelavanie.sk/

čas 03:08
kpt. doc. PhDr. JUDr. Mgr. Jozef Medelský, PhD. - odborný asistent, Katedra verejnoprávnych vied, Akadémia PZ v Bratislave

čas 08:46
Ing. Miriam Pilátová - projektová manažérka, Poradca podnikateľa
portál: https://www.bezpecnostvpraxi.sk/

čas 11:44
JUDr. Jozef Andraško, PhD. - prodekan UK, odborný asistent UK, externý konzultant ÚPVII (Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu)

čas 17:30
Ing. Jiří Nosek - obchodný zástupca, Poradca podnikateľa
portál: https://www.epi.sk/

web: www.incident.sk
email: podcast(at)incident.sk

Podcast incident podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.