114. incident podcast
50:37

114. incident podcast

10.12.2021

Mark Zuckemberg a bratia Winklevovci „súťažia“ ďalej, asi aj preto Mark  rýchlo zmenil názov Facebooku na Meta, Phishing využíva jednoduché  úpravy v RTF dokumentoch a je úspešný, Aj v kybernetickom podsvetí  existuje deľba práce a je veľmi efektívna, SK.CERT vydal varovania pred  zraniteľnosťami web servera Apache. A zaujímavý rozhovor na tému  budujeme bezpečný e-shop a e-commerce. 

Viac na www.incident.sk

Podcast incident podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.