VYHORETÁ SEBALÁSKA.
21:51
Podcast: InáKosť

VYHORETÁ SEBALÁSKA.

20.10.2020

Započúvaj sa s nami do tretej časti nášho podcastu, kde rozobráme tému vyhoretá sebaláska (nemáš na seba čas, si znechutená, unavená, nič sa ti nedarí). Ukážeme ti tretí kľúč ako sa dostať bližšie k sebe samej. #InáKosť ❤

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/ina-kost/message

Podcast InáKosť je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Iná Kosť
Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.