Zmena zlozvykov | ASMR Hypnóza
16:07

Zmena zlozvykov | ASMR Hypnóza

19.09.2020
Chceš špeciálne nahrávky pre členov a iné výhody? Pridaj sa ku komunite! Pozri: 👉 https://tranzformacia.sk/clenska-zona/, alebo: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCM2xo-7Hmaa4R1X0mywpm7g/join V tejto nahrávke nájdeš ASMR spúšťače a sugescie zamerané na zmenu zlozvykov. Čo ti môže táto nahrávka priniesť? - príjemné mravenčenie v temene hlavy a chrbtici - skľudnenie pred spánkom - zmenu vnútornej reprezentácie tvojho zlozvyku - nové myšlienky a formy správania, keď sa v budúcnosti dostaneš k svojmu zlozvyku Takže čo to vlastne to ASMR je? ASMR videá – Autonomous Sensory Meridian Response, v preklade do slovenčiny – samostatná zmyslovo-meridiánová reakcia. Túto skratku vytvorila v roku 2010 Jennifer Allen. Laicky povedané, naše telo na niektoré podnety, ako zvuky alebo zrakové vnemy, reaguje následným mravčením na temene hlavy, ktoré sa presúva pozdĺž chrbtice. Na základe týchto pocitov to ľudia prirovnávajú k orgazmu a vytvorili k tomu ekvivalent – mozgový orgazmus. Čo je potom v tejto nahrávke hypnóza? Nuž, to je ťažšie vysvetliť, ľahšie zažiť. Nečakaj spánok, ani, že budeš mimo. Hypnóza je proces. Proces, počas ktorého tvoj mozog zapája svoju predstavivosť a koná automaticky. Pre niekoho je to len príjemný relax, pre iného to môže byť hotový zábavný park, s najrôznejšími hypnotickými fenoménami. Ako mi majú tieto nahrávky pomôcť? Nečakaj, že moje nahrávky niečo spravia za teba. Ty si ten, kto má kľúče od miešačky. Moje nahrávky ti vedia pomôcť naladiť svoje emócie a myšlienky do takého stavu, aby si dokázal viac, než je bežné .. pretože my dokážeme viac, než si myslíme, len sa od toho väčšinou odhovoríme. Musím používať slúchadlá? Ak chceš stereo priestorový zvuk, tak určite áno. Viac o mne.. Newsletter, tréningy a terapia: https://tranzformacia.sk/ Instagram: https://www.instagram.com/lajprik/ Podcast: https://soundcloud.com/martinlajprik Spotify: https://spoti.fi/35wC8Kj Apple podcast: https://apple.co/300KgkN Google podcast: http://bit.ly/2sTg4Mo Ďakujem za sledovanie

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.