Vyžaruj pozitívnu energiu, ľahko nadväzuj vzťahy a buď obľúbený | Binaurálne programovanie mozgu
15:00

Vyžaruj pozitívnu energiu, ľahko nadväzuj vzťahy a buď obľúbený | Binaurálne programovanie mozgu

12.10.2021
Počúvanie nahrávky môže mať vplyv na zmenu tvojho správania a vnútorného prežívania. Táto nahrávka je zameraná na zmenu vnútorného nastavenia v oblasti medziľudských vzťahov a vsugeruje nové formy správania medzi ľuďmi. Pravidelné počúvanie nahrávky smeruje k otvorenejšiemu správaniu a väčšej pohode v interakcii s cudzími, ale aj známymi ľuďmi. Počas nahrávky dostaneš sugescie na hlboké uvoľnenie, ktoré môžu vyvolať intenzívne pocity odosobnenia. V kombinácii s binaurálnym beatom v nahrávke sa tvoje telo výrazne uvoľní. Na počúvanie sú potrebné slúchadlá. Použitý Binaurálny beat: frekvencia 8 - 10 Hz - Alfa vlnenie. (Redukcia stresu, stavy flow, zrýchlené učenie) Zvuky dažďa - metóda stereo AB, noc, prechádzajúci vlak v diaľke 💥 Bavia ťa hry so svojou mysľou? Staň sa členom môjho výnimočného klubu a získaj všetky kurzy a špeciálne nahrávky na jednom mieste! Pridaj sa ku komunite na: 👉 https://tranzformacia.sk/clenska-zona/ , alebo: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCM2xo-7Hmaa4R1X0mywpm7g/join Kde ma nájdeš: 📜 Terapia, online kurzy a newsletter: https://tranzformacia.sk/ 📷 Instagram: http://instagram.com/martinlajprik/ 🎧 Podcast: https://soundcloud.com/martinlajprik 🎼 Spotify: https://spoti.fi/35wC8Kj 🍏 Apple podcast: https://apple.co/300KgkN 🌏 Google podcast: http://bit.ly/2sTg4Mo Koho vlastne počúvaš? Mgr. Martin Lajprík, GQHP - hypnoterapeut s kvalifikáciou od GHR, zakladateľ MindLimits terapie, Bratislava Ďakujem, že si tu a rozhodol si sa svoj voľný čas stráviť so mnou. Máš skvelý vkus :)

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.