Odpútaj sa od negatívnych blokov | Hypnóza na spanie
30:00

Odpútaj sa od negatívnych blokov | Hypnóza na spanie

22.02.2021
Táto nahrávka ti pomôže nastoliť vnútorný balans, s ktorým ľahšie prekonáš negatívne bloky z minulosti. Hypnóza je založená na nepriamych sugesciách a metaforách, tak aby sa oblišlo vytváranie rezistencie v podvedomej mysli. Efekt nahrávky sa môže prejaviť v revivifikácii detských spomienok a prerámcovaním negatívnych zážitkov na neutrálne. Výsledkom počúvania môže byť väčšia ľahkosť v situáciách, ktoré obvykle vyvolávajú stres a úzkosť. Zvuky lesa som nahral v lesoch Malých Karpát. (08.02.2021, AB stereo) 💥 Bavia ťa hry so svojou mysľou? Staň sa členom môjho výnimočného klubu a získaj všetky kurzy a špeciálne nahrávky na jednom mieste! Pridaj sa ku komunite na: 👉 https://tranzformacia.sk/clenska-zona/ , alebo: 👉 https://www.youtube.com/channel/UCM2xo-7Hmaa4R1X0mywpm7g/join Kde ma nájdeš: 📜 Terapia, online kurzy a newsletter: https://tranzformacia.sk/ 📷 Instagram: http://instagram.com/martinlajprik/ 🎧 Podcast: https://soundcloud.com/martinlajprik 🎼 Spotify: https://spoti.fi/35wC8Kj 🍏 Apple podcast: https://apple.co/300KgkN 🌏 Google podcast: http://bit.ly/2sTg4Mo Ďakujem, že si tu a rozhodol si sa svoj voľný čas stráviť so mnou. Máš skvelý vkus :)

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.