Hypnotické metafory na rozvoj sebadôvery a stability
15:56

Hypnotické metafory na rozvoj sebadôvery a stability

31.03.2018
V tejto nahrávke preskúmate metaforu, ktorá dá vašej podvedomej mysli jasný signál na hľadanie stability. Pre najlepší zážitok odporúčam použiť dobré slúchadlá a vyhradiť si na počúvanie čas a priestor. Táto nahrávka samozrejme nie je náhradou za adekvátnu lekársku pomoc. Soundscape z Demänovskej doliny - jarný dážď pod prístreškom - v pozadí cesta do Jasnej. Sledujte ma aj tu: YOUTUBE: https://goo.gl/8yK22W INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lajprik/

Podcast Hypnóza s Martinom Lajpríkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.