Hybadlo

Hybadlo

Podcast plný silných odhalení v komunikácii medzi ľuďmi.

Podcast Hybadlo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (12 epizód)

38:31
  
13.07.2021

Hybadlo - 12 - Diskusie očkovaných a neočkovaných

Téma vakcinácia sa nás všetkých dotýka najmä z pohľadu zdravia, no zároveň nám vstupuje do našich vzťahov, keďže spoločnosť sa stále viac polarizuje na 2 skupiny. Ako sa spolu rozprávať, aby si zaočkovaní a nezaočkovaní porozumeli? Pripravili sme pre vás body v komunikácii, ktoré nás od seba v rozho...
  
24.06.2021

Hybadlo - 11 - Čím sme sa previnili?

Pocity viny sú forma seba trestu, keď výsledok nášho konania nie je ten, ktorý sme chceli. Čím sme sa prevnili až tak, že sa vieme trápiť týždne, mesiace alebo roky? Ako z toho von? Vieme sa naozaj previniť voči sebe samému alebo vieme podľahnúť vonkajšej manipulácii, ktorá nás presvedčí o našej vin...
37:55
  
14.06.2021

Hybadlo - 10 - Odvaha

Odvaha nie je neprítomnosť strachu. Odvaha je precítiť strach, pochybnosť, neistotu a rozhodnúť sa, že niečo iné je dôležitejšie. Mark Manson   Zbableci zomrú mnohokrát pred smrťou, udatný okúsi chuť smrti len raz. William Shakespeare    
37:21
  
15.05.2021

Hybadlo - 09 - Terapia (špeciál)

Vypočuj si náš prvý špeciál! Prinášame svetlo do témy, ktorá je na verejnosti plná predsudkov a je ňou Terapeuticky rozhovor. Ako prebieha, pre koho je určený, v čom je PCA terapia výnimočná?  Ak si niekedy premýšľal/a o terapii a mal/a si veľa nezodpovedaných otázok, tak tento diel je presne pre t...
37:31
  
21.04.2021

Hybadlo - 08 - Ľudský potenciál

Ste aj vy na ceste k stávaniu sa svojou najlepšou verziou? Alebo by ste chceli byť? Poďte pátrať spolu s nami ako na cestu k napĺňaniu ľudského potenciálu, čo to vlastne znamená, ako ho rozpoznať a možno sa dozviete aj pár prvých tipov ako na to.
26:07
  
06.04.2021

Hybadlo - 07 - Ako sa (ne)hádať!

Žiť bez hádok alebo sa poriadne pohádať? Kedy sú deštruktívne a naopak konštruktívne? Aký je pravý dôvod kričania počas hádky? 
34:20
  
15.03.2021

Hybadlo - 05 - Myslieť (ne)pozitívne

Rozprávali sme sa na tému pozitívne myslenie.  Aké výhody má pre nás pozitívne nastavenie mysle? Naozaj dokážeme vedome premýšľať pozitívne alebo je to útek pred realitou? Dokáže myseľ rozpoznať, čo je pre nás správne alebo len bezpečné? Pozývame vás, aby sme na to spoločne prišli!  
44:09
  
14.02.2021

Hybadlo - 04 - Randenie

Aké sú očakávania od muža a ženy na rande? Kedy stúpa a naopak klesá hodnota pri spoznávaní sa? Čo sme si prevzali z prírody a ako nás ovplyvňuje výchova? Je predstava o našom partnerovi naozaj naša vlastná alebo sme ju odkukali?    
23:55
  
23.01.2021

Hybadlo - 03 - Princípy balenia

Prečo muži stále menej a menej oslovujú ženy na ulici? Mala by žena niekedy urobiť prvý krok? Ako sa vníma dnešné balenie medzi mužom a ženou?
27:06
  
15.12.2020

Hybadlo - 02 - Darčeky

Rozumieme vlastným motívom pri kúpe darčekov? Čo predstavujú Vianoce pre každého z nás?
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK