Hybadlo

Hybadlo

Podcast plný silných odhalení v komunikácii medzi ľuďmi.

Podcast Hybadlo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

00:26:07
  
pred 5 dňami

Hybadlo - 07 - Ako sa (ne)hádať!

Žiť bez hádok alebo sa poriadne pohádať? Kedy sú deštruktívne a naopak konštruktívne? Aký je pravý dôvod kričania počas hádky? 
00:34:20
  
15.03.2021

Hybadlo - 05 - Myslieť (ne)pozitívne

Rozprávali sme sa na tému pozitívne myslenie.  Aké výhody má pre nás pozitívne nastavenie mysle? Naozaj dokážeme vedome premýšľať pozitívne alebo je to útek pred realitou? Dokáže myseľ rozpoznať, čo je pre nás správne alebo len bezpečné? Pozývame vás, aby sme na to spoločne prišli!  
00:44:09
  
14.02.2021

Hybadlo - 04 - Randenie

Aké sú očakávania od muža a ženy na rande? Kedy stúpa a naopak klesá hodnota pri spoznávaní sa? Čo sme si prevzali z prírody a ako nás ovplyvňuje výchova? Je predstava o našom partnerovi naozaj naša vlastná alebo sme ju odkukali?    
00:23:55
  
23.01.2021

Hybadlo - 03 - Princípy balenia

Prečo muži stále menej a menej oslovujú ženy na ulici? Mala by žena niekedy urobiť prvý krok? Ako sa vníma dnešné balenie medzi mužom a ženou?
00:27:06
  
15.12.2020

Hybadlo - 02 - Darčeky

Rozumieme vlastným motívom pri kúpe darčekov? Čo predstavujú Vianoce pre každého z nás?
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK