2. How i met Martin Hudec
42:41

2. How i met Martin Hudec

31.03.2021
Maťo je mladý šikovný architekt z ateliéru Compassu, a prišiel nám porozprávať, aké je to pracovať v malom a veľkom ateliéri. Zároveň pôsobil aj ako doktorant na fakulte architektúry. Rád za architektúrou cestuje, objavuje zaujímavé stavby a vo svojom mladom veku má celoplošný prehľad v súčasnej architektúre.

Podcast How I Met My Architect je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.