Juraj Nvota: „Režisér, keď robí inscenáciu, tak ju robí tak, ako keby bola posledná v živote...“ #13
34:44

Juraj Nvota: „Režisér, keď robí inscenáciu, tak ju robí tak, ako keby bola posledná v živote...“ #13

23.06.2021

Ako a kde strávil svoje detstvo a mladosť, kedy bol prvýkrat v divadle, o jeho prvej filmovej úlohe, ale aj o tom, ako učí svojich žiakov pracovať s hercami. Toto všetko prezradil režisér Juraj Nvota v najnovšej časti nášho podcastu Hovory z Astorky.

Do skorého vypočutia!

Hudba: Milan Vyskočáni

Logo upravil: Juraj Behún

Podcast Hovory z Astorky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.