Ady Hajdu: „Keď nás obsadíš do rozprávky, tak ťa zrazíme autom.“ #1
33:15

Ady Hajdu: „Keď nás obsadíš do rozprávky, tak ťa zrazíme autom.“ #1

31.03.2021

Bez zabrán, otvorene a veselo. Tak by sa dal opísať prvý diel nášho nového podcastu Hovory z Astorky. Hosťom bol práve náš "rozbúravač stojatých vôd" Ady Hajdu, ktorý nám porozprával o svojich začiatkoch, génoch a rovnako o tom, akým by bol skvelým vrátnikom. 

Prajeme Vám príjemné počúvanie! 


Hudba: Milan Vyskočáni

Logo upravil: Juraj Behún


Podcast Hovory z Astorky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.