Zita Furková: „Podľa toho, kde sa človek narodí, tak takú má dušu.“ #14
32:54

Zita Furková: „Podľa toho, kde sa človek narodí, tak takú má dušu.“ #14

30.06.2021

Poeticky, otvorene a veľmi príjemne. Tak by sa dal opísať posledný diel nášho podcastu Hovory z Astorky v tejto divadelnej sezóne. Hosťom bola skvelá herečka a jedna zo zakladateliek DAK'90 Zita Furková, ktorá nám porozprávala to, ako v detstve šprintovala, v ktorom divadle si v Bratislave zahrala prvýkrát, ako vzniklo Divadlo ASTORKA Korzo'90 a čo by poradila svojmu mladšiemu ja. 

Prajeme Vám príjemné počúvanie a krásne leto!

Hudba: Milan Vyskočáni

Logo upravil: Juraj Behún

Podcast Hovory z Astorky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.