Majo Labuda: „Každý sa narodí a má nejakých rodičov a tí rodičia sú slávni v niečom inom...“ #10
35:22

Majo Labuda: „Každý sa narodí a má nejakých rodičov a tí rodičia sú slávni v niečom inom...“ #10

02.06.2021

Svetská sláva, poľná tráva. Týmto mottom sa riadi ďalší hosť nášho podcastu herec Marián Labuda. Prezradil nám prečo pri prechádzkach, vždy chodil pár metrov za svojim otcom, čomu by sa venoval, keby sa nerozhodol pre konzervatórium, kde všade viedli jeho divadelné kroky, ale povedal niečo aj o našom najnovšom pripravovanom predstavení na doskách ASTORKY.

Prajeme Vám príjemné počúvanie!

Hudba: Milan Vyskočáni

Logo upravil: Juraj Behún

Podcast Hovory z Astorky je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.