Jana Lieskovská - zubná preventistka (29.4.2021 13:05)
27:36

Jana Lieskovská - zubná preventistka (29.4.2021 13:05)

29.04.2021
Zubná preventistka Jana Lieskovská hovorí: „Najväčší význam dentálnej hygieny spočíva v prevencii proti parodontitíde, ktorá je podceňovaná a postihuje aj mladých ľudí”. Ak sa k zubárovi dostaneme až po tom, ako máme bolesti, nie je to správne. Prevencia a dentálna hygiena nám totiž môžu ušetriť mnoho zdravotných problémov. Pre koho je dentálna hygiena vhodná, pre koho nie? Koľkokrát za rok? Ako prebieha správna hygiena a čo má byť jej výsledkom? Kedy s ňou začať? V pandemickom období sa mnohí ľudia boja chodiť k zubárom? Je to bezpečné? Talkshow Hosť Andrey Poláčkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1. HAP vysielame každý pracovný deň po 13:00.

Podcast Hosť Andrey Poláčkovej je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.