
Hlavný ekonóm NBS Horváth: Trhy riešia oveľa väčší problém ako zlato
Na obchodoch zaistených menovým zlatom v Londýne sme za 15 rokov zarobili desiatky miliónov eur. V rozhovore pre HNtelevíziu to hovorí hlavný ekonóm Národnej banky Slovenska Michal Horváth.
Viac ekonomického a politického spravodajstva nájdete na HNonline.sk.
***
Ďakujeme, že počúvate rozhovory HNtelevízie aj ako podcast.
Všetky rozhovory HNtelevízie si môžete pozrieť na https://hnonline.sk/tv
***
WEB: https://hnonline.sk/tv
FB: https://www.facebook.com/hospodarskenoviny
IG: https://www.instagram.com/hospodarske_noviny/
TW: https://twitter.com/hnonline
Hospodárske noviny sú najdôveryhodnejší denník na slovenskom trhu. Už od roku 1993 vás informujeme o všetkých dôležitých historických okamihoch. Pridajte sa k čitateľom, ktorým záleží na tom, odkiaľ čerpajú informácie. Tvorbu rozhovorov a podcastov môžete podporiť kúpou predplatného. Choďte na https://hnonline.sk/predplatne
Podcast HN Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.