O národnom parku Muránska planina s riaditeľom Jánom Šmídtom
38:21

O národnom parku Muránska planina s riaditeľom Jánom Šmídtom

06.05.2021

“Keby štátna ochrana prírody po kalamite v roku 2004 povolila jej spracovanie, ľudstvo by pravdepodobne došlo o jeden živočíšny druh,” hovorí riaditeľ Národného parku Muránska planina, s ktorým sa v podcaste rozprávala Soňa Mäkká. Okrem endemických druhov a biodiverzity bola reč aj o tom, akú má na Gemeri perspektívu lesníctvo, ako sa rozvíja turizmus a či by sa sysle mohli rozšíriť aj na ďalšie lokality. 

Podcast HIKING.SK podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.