PREČO JE TO TAG? Ako a prečo rastú tvoje svaly
04:08
Podcast: Hashtag.sk

PREČO JE TO TAG? Ako a prečo rastú tvoje svaly

04.10.2019
Kto by nechcel pekne vyrysovené svaly? Predstava je to lákavá, niečo však pre ňu treba aj urobiť. Zisti, na akom princípe funguje rast svalov, aké potraviny si dopriať, ale aj čoho sa vyvarovať! Tento podcast vo forme videa nájdeš na: https://www.youtube.com/watch?v=KSWy3dszcKc Viac nájdeš na http://www.hashtag.sk

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.