ROZHOVOR | Fotograf Braňo Belko: Ako si na Instagrame vybudovať fanbase?
07:29
Podcast: Hashtag.sk

ROZHOVOR | Fotograf Braňo Belko: Ako si na Instagrame vybudovať fanbase?

17.11.2019
Roztrhlo sa podľa teba vrece s fotografmi? A ako si vybuduješ fanbase na jednej z najznámejších sociálnych sieti - Instagrame? Porozprávali sme sa s mladým fashion fotografom Branislavom Belkom, ktorý tvorí pod menom Branislavisko. S Braňom hovoril náš redaktor Martin Péchy. Podcast nájdeš vo video verzii na našom Youtube. Nezabudni sledovať tiež Hashtag.sk.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.