FILMTAG | Joker ovládol nominácie na Oscara, Zaklínač je top seriálovým hitom
04:09
Podcast: Hashtag.sk

FILMTAG | Joker ovládol nominácie na Oscara, Zaklínač je top seriálovým hitom

19.01.2020
Nový rok sa nám naplno rozbieha, takže je najvyšší čas doručiť ti pravidelnú dávku našej filmovej relácie FILMTAG. V novom roku pokračujeme v nastavenom vysokom tempe, a tak ti prinášame okrem informácií o nomináciách na Oscary aj množstvo zaujímavých noviniek. Máme pre teba skvelú ponuku na naštartovanie hereckej kariéry, ale jedine za podmienky, že si škaredý. Pozreli sme sa aj na seriálový fenomén v podobe Zaklínača a už tradične sme vybrali najlepšie snímky, na ktoré sa môžeš tešiť v priebehu budúceho mesiaca. Nechýbal ani skvelý tip na filmovú klasiku, ktorá ťa určite rozplače. To samozrejme nie je všetko, takže klikaj na video, kde sa dozvieš každú podstatnú vec, ktorá sa udiala za posledný mesiac vo svete filmu. Podcast nájdeš vo video verzii na našom Youtube. Nezabudni sledovať tiež Hashtag.sk.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.