ROZHOVOR | Pozri sa, kto stojí za jedným z najúspešnejších instagramových profilov na Slovensku
18:13
Podcast: Hashtag.sk

ROZHOVOR | Pozri sa, kto stojí za jedným z najúspešnejších instagramových profilov na Slovensku

25.10.2020
#Ivet Tomášková je sympatická východniarka. Na konte má mimoriadne úspech. Vybudovala jeden z najobľúbenejších instagramových profilov na Slovensku. Stačilo jej k tomu iba preložiť zahraničné citáty, pridať niečo svoje a zrazu každý poznal "Som idealista". Našou moderátorkou je Marcela Zigová. Pôvodné video nájdeš na Youtube kanáli Hashtag.sk. Nezabudni sledovať tiež Hashtag.sk a ak si maturant, tak aj náš podcast Maturita s Hashtagom.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.