PREDKECY | Špeciálny diel o kultúre a športe v čase korony
35:19
Podcast: Hashtag.sk

PREDKECY | Špeciálny diel o kultúre a športe v čase korony

22.10.2020
V špeciálnom diele relácie Predkecy, z dielne ticketingovky Predpredaj.sk, sa dozviete viac o životoch ľudí z fachu, o ich skúsenostiach a názoroch. Aj o tom ako v skutočnosti vyzerá podpora od štátu, koľko peňazí reálne dostanú a koľko času im ešte zostáva. Daniel Očenáš vyspovedal výkonného riaditeľa legendárneho Štúdia L+S Pavla Danišoviča, riaditeľku Asociácie profesionálnych hokejových klubov Anetu Büdi, CEO produkčnej agentúry Naures Tomáša Medelského a CEO Predpredaj.sk Mareka Juska. Nazrite do životov ľudí, ktorí sú súčasťou kultúry a športu. Počúvajme ich, oni sú tí, ktorí žijú tvrdú realitu súčasnosti. Relácia sa natáčala v prázdnom bratislavskom klube MMC, ktorý je niekoľko mesiacov zatvorený. Reláciu Predkecy ti prináša Predpredaj.sk. Podcast nájdeš vo video verzii na Youtube. Nezabudni sledovať aj našu stránku Hashtag.sk.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.