PREDKECY | Vec, Zverina a Supa plánujú zmŕtvychvstanie ich superskupiny
14:00
Podcast: Hashtag.sk

PREDKECY | Vec, Zverina a Supa plánujú zmŕtvychvstanie ich superskupiny

29.12.2019
Stretne sa alkoholik, recidivista a farboslepý. Nie je to začiatok vtipu, ale popis druhého dielu video relácie Predkecy so slovenskou superskupinou CP Kombo. Vec, Zverina a Supa sa v rozhovore s Danielom Očenášom rozprávali o ich plánoch, koncertnom návrate, nových skladbách a albumoch a aj o tom, čo počúvali. Rozhovor vznikol pri príležitosti koncertu CP Komba s americkými DAS EFX v Bratislave. Lístky nájdeš na Predpredaj.sk. Reláciu Predkecy vám prináša Predpredaj.sk. Podcast nájdeš vo video verzii na Youtube. Nezabudni sledovať aj našu stránku Hashtag.sk.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.