ROZHOVOR | Režisér Ostrým nožom Teodor Kuhn: Pri jednej scéne sme všetci plakali
15:36
Podcast: Hashtag.sk

ROZHOVOR | Režisér Ostrým nožom Teodor Kuhn: Pri jednej scéne sme všetci plakali

20.10.2019
Rozhovor s Teodorom Kuhnom sme pripravili pôvodne ako video už v marci, v čase, keď do kín zamieril jeho film Ostrým nožom. Tento podcast je rozšírenou verziou rozhovoru, ktorý sa nahrával počas prechádzky po Moste SNP v Bratislave. Pôvodne sme chceli len zistiť viac informácií o natáčaní, o tom, ako sa Teodor dostal od tém skejtovania k voľnému spracovaniu vraždy Daniela Tupého či to, ako vníma slovenské filmy dnes. Žiadne strojené pózy, ale autentická výpoveď s bohatým obsahom. S Teodorom sa rozprávala Marcela Zigová. Pôvodné video: https://www.youtube.com/watch?v=lg-xGLu9Grk Recenzia: https://hashtag.zoznam.sk/recenzia-nefunkcnost-slovenskeho-systemu-a-arogancia-moci-ostrym-nozom-je-film-ktory-by-ta-nemal-minut-trhlinu-prekonal-hravo/

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.