FILMTAG | Bude nový Pán prsteňov. Čo na to Legolas alebo Gimli?
04:05
Podcast: Hashtag.sk

FILMTAG | Bude nový Pán prsteňov. Čo na to Legolas alebo Gimli?

27.10.2019
Po čase sme pre teba v spolupráci s ČSOB a ich FUN účtom pripravili nový diel FILMTAGU s Mircom Kamodym. V tom dnešnom sa napríklad dozvieš, že v Marvel Cinematic Universe predsa len uvidíme Spider-Mana. To však ani zďaleka nie je všetko. Čaká nás totiž množstvo zaujímavých návratov. Aby toho nebolo málo, tak ti prezradíme, ktorá herečka dala košom štúdiu Disney a začala sa radšej venovať pornopriemyslu. A síce si to pravdepodobne netušil, no po byte sa ti môže ozývať hlas nezabudnuteľného Samuela L. Jacksona. K tomu sme ti samozrejme nabalili prehľad noviniek, na ktoré jednoducho musíš zájsť do kina. A pokojne aj zadarmo! Stačí, keď si otvoríš FUN účet v ČSOB a lístky sú tvoje. Podcast nájdeš vo video verzii na našom Youtube. Nezabudni sledovať tiež Hashtag.sk.

Podcast Hashtag.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.