15 grantUP.sk | Ako rozvíjať mesto cez projekty? Inšpirujte sa Košicami
47:45
Podcast: grant UP

15 grantUP.sk | Ako rozvíjať mesto cez projekty? Inšpirujte sa Košicami

06.06.2021

V epizóde budeme hovoriť napríklad aj o tom, ako môže bežný občan pocítiť na vlastnej koži výsledky projektov vo svojom každodennom živote. Niekedy si neuvedomujeme, že miesta, na ktorých radi trávime voľný čas, sú vlastne výsledkom projektov, o ktorých na grantup tak často hovoríme. Na začiatku treba vidieť potenciál, využiť vhodnú výzvu, úspešne si takúto myšlienku obhájiť a potom projekt zrealizovať, väčšinou s heslom "nemožné na počkanie a zázraky do 3 dní."  

Hosťom v podcaste bude Michal Hladký, riaditeľ mestskej neziskovky Creative Industry Košice (CIKE). 

Ak sa vám podcast páči, nechajte nám recenziu na podcastovej platforme prípadne aj na facebookovej stránke

--- 

Web | https://grantup.sk
Facebook stránka | https://www.facebook.com/grantup.sk
LinkedIn stránka | https://www.linkedin.com/company/grantup

Podcast grant UP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.