03 grantUP.sk | Stačí nápad a táto súťaž vám pomôže s biznisom
34:30
Podcast: grant UP

03 grantUP.sk | Stačí nápad a táto súťaž vám pomôže s biznisom

04.12.2020

V tretej epizóde podcastu grantUP.sk sme diskutovali s riaditeľom Univerzitného vedeckého parku Technicom v Košiciach, doc. Ing. Františkom Jakabom, PhD. 

Hlavnou témou bola Súťaž inovatívnych nápadov, do ktorej sa poslucháč môže zapojiť kedykoľvek počas roka. Čo účasťou v takej súťaži môžete získať a akým spôsobom sa zapojiť - to všetko sa dozviete v 3. epizóde nášho podcastu.

Informácie o súťaži sme zhrnuli aj v jednom z našich článkov, kde si môžete pozrieť detaily a máte tam aj priamo link na súťaž: Máš nápad? 12. kolo súťaže startupov v Košiciach

Web | https://grantup.sk
Facebook stránka | https://www.facebook.com/grantup.sk
LinkedIn stránka | https://www.linkedin.com/company/grantup

Podcast grant UP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.