02 grantUP.sk | Cez grant až do Californie na Berkeley
47:29
Podcast: grant UP

02 grantUP.sk | Cez grant až do Californie na Berkeley

27.11.2020

V druhej epizóde podcastu grantUP.sk sme sa porozprávali s historicky prvým hosťom, Michalom Takáčom, študentom Fakulty BERG na Technickej univerzite v Košiciach, ktorému sa podarilo prostredníctvom grantu dostať na študijný semester na svetoznámu univerzitu Berkeley v Californii.

Vypočujte si jeho skúsenosť o tom, čo predchádzalo jeho štúdiu tu v Košiciach, akým spôsobom žiadal o tento grant ale aj to aká skúsenosť ho čakala za "veľkou mlákou".

Web | https://grantup.sk
Facebook stránka | https://www.facebook.com/grantup.sk
LinkedIn stránka | https://www.linkedin.com/company/grantup

Podcast grant UP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.