O bezpečnom bicyklovaní s prvým trénerom Petra Sagana Petrom Zánickým
34:00

O bezpečnom bicyklovaní s prvým trénerom Petra Sagana Petrom Zánickým

25.05.2021
Keď vás raz bicyklovanie chytí za srdce, už vás viac nepustí. Tak to bolo aj v prípade cyklistického trénera a riaditeľa Detskej tour Petra Sagana Petra Zánického, ktorý bol hosťom ďalšej časti nášho podcastu. Porozprával nám o svojom prvom bicykli, o začiatkoch svojej kariéry a rozprávali sme sa tiež o podmienkach pre cyklistov na Slovensku. Dozviete sa, čo by nemalo chýbať vo výbave cyklistu, aké zásady by sme mali dodržiavať na cestách a v čom je Slovensko pre cyklistov atraktívnejšie ako Belgicko. Meno Petra Zánického sa najviac spája s legendami cyklistiky Petrom a Jurajom Saganovcami. Ako prvý tréner stál po boku Petra Sagana, porozprával nám preto o jeho začiatkoch, keď sa Peter rozhodoval medzi dráhou profi cyklistu a úplne iným povolaním. Spomenul svoje najkrajšie zážitky a prezradil, čomu by sa podľa neho Peter mohol venovať po skončení profi kariéry. Detskú tour Petra Sagana každý rok navštívi viac ako 5000 detí. Pýtali sme sa, či medzi nimi vyrastá ďalší Peter Sagan a čo ako tréner odporúča rodičom malých detí, ktorí uvažujú o tom, že dajú deti na cyklistiku.

Podcast Generali Balans je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.