O cestovateľských zážitkoch so Sorizzom a Schopinskim
43:12

O cestovateľských zážitkoch so Sorizzom a Schopinskim

25.06.2021
Nedávno sa vrátili z cesty na Azorské ostrovy a porozprávali nám o svojich zážitkoch, skúsenostiach a postrehoch. Hosťami ďalšej časti nášho podcastu boli hudobný producent, spoluautor projektu S Hudbou Vesmírnou a cestovateľ Daniel Sorizzo Kis spolu s fotografom Martinom Schopinskim. Rozprávali sme sa o tom, ako sa zmenilo cestovanie v dôsledku pandémie, preberali sme krásy malebných Azorských ostrovov a nevynechali sme ani ich obľúbené miesta na Slovensku. Obaja sú vášniví cestovatelia a majú už prebádané rôzne kúty sveta. Prezradili nám, čo ich cestovanie naučilo, čo im nesmie chýbať v kufri a aké užitočné tipy majú pre cestovateľov, ktorí chcú na cestách čo-to ušetriť. Hovorili sme o tom, s akými komplikáciami sa museli počas svojich ciest popasovať a čo ich, naopak, milo prekvapilo. Pýtali sme sa aj na to, či radi cestujú aj po Slovensku a aké miesta u nás radi objavujú. A na záver nám prezradili aj cieľ ich nasledujúcej cesty a prečo svoje destinácie radi nechávajú pre svojich sledovateľov zahalené rúškom tajomstva. Fotografie a videá nielen z Azorských ostrovov nájdete na Instagrame @sorizzo.art.

Podcast Generali Balans je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.