O práci hasiča a požiarnej prevencii s veliteľom čaty Richardom Rehákom
30:49

O práci hasiča a požiarnej prevencii s veliteľom čaty Richardom Rehákom

29.09.2020
Vedeli ste, že pre zdravie a život človeka je nebezpečnejší dym, ktorý vzniká pri požiari a nie samotný oheň? Už tri nádychy dymu môžu priviesť človeka do bezvedomia. ážitky zo zásahov a množstvo preventívnych informácií porozprával hasič s trinásťročnými skúsenosťami Richard Rehák z Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý je veliteľom čaty, zmena C, HS 5 Petržalka. Ak chcete vedieť, ako sa správať pri drobných požiaroch v domácnosti, ako sa vyhnúť nadýchaniu smrteľného dymu a akú rolu hrali rybie prsty a zberačská vášeň majiteľa bytu pri najhoršom požiari, ktoré za posledné roky zažil, započúvajte sa do nášho podcastu. 

Podcast Generali Balans je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.