#FUTURE PODCASTY

#FUTURE PODCASTY

Podcast zameraný na študentov, mladých a všetkých, ktorých zaujíma život mladého človeka v dnešnej dobe. V našich epizódach nájdeš mnoho známych a úspešných ľudí, témy osobnostného rastu pre mladých či inšpiráciu na to, pohnúť sa vpred. A samozrejme omnoho viac. Páčia sa ti viac videá a radšej sleduješ zaujímavé tváre priamo na obraze? Super! Na našom youtube kanály nájdeš ešte viac tvorby. Navštív FUTURE PRESS a sleduj nové videá, reportáže, vlogy a talk show.

Podcast #FUTURE PODCASTY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

13:05
  
16.09.2020

#15 VIKTÓRIA PODMANICKÁ:Titul z Miss Slovensko využívam na charitu a dobré veci

Byť krásna a zároveň pomáhať slabým a chorým je skvelá kombinácia pre ženu. Presne taká je aj Viktória Podmanická 1. vicemiss Slovensko a zároveň miss sympatia. O tom, čo všetko počas svojej dráhy v tejto súťaži zažila a ako sa jej zmenil životný pohľad nám prišla porozprávať do našej talk show.
12:30
  
19.07.2020

#13 AKO SI VYBRAŤ VYSOKÚ ŠKOLU ?

Ďalší diel podcastu #FUTURE ti prinesie informácie a postrehy o tom, čo je dôležité pri výbere vysokej školy. ENJOY !
10:47
  
07.07.2020

#12 PREČO ZOSTAŤ V LETE NA SLOVENSKU ?

Dovolenka na Slovensku ? A prečo nie ! V novom letnom podcaste ti poviem o zaujímavých miestach, kam sa na Slovensku môžeš vybrať a aj o tom, prečo je lepšie tráviť čas doma.
32:05
  
02.05.2020

#11 ANIČKA ZO SUPERSTAR: Počas natáčania som nespala 70 hodín

Diel číslo 11 je výnimočný. Prvý krát moje pozvanie totiž prijala žena. Je ňou Anička Požická, účastníčka tohtoročnej SuperStar. Bavili sme sa o tom, ako to tam vyzeralo, čo všetko na nakrúcaní zažila a aký najlepší zážitok si ona zo šou odnáša. Nezabudni si pozrieť novinku od Aničky a Jonzieho - pe...
43:36
  
25.04.2020

#10 INVESTOR A.AGOLLI: Ako sa starať o svoje peniaze a investovať ?

Jubilejný podcast číslo 10, tentokrát o peniazoch, investovaní a aj o tom ako sa starať o svoje peniaze. O týchto témach som sa rozprával s investorom Arianom Agolim z Financeflow. Všetky tieto praktické veci nájdeš aj v jeho videách na YouTube. Videá spomenuté v podcaste: 1. ETF Vysvetlenie + P...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.