Futucast

Futucast

Autor: Roman
Podcast mládeže z novohradu...

Podcast Futucast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

01:11:07
  
21.02.2021

Načo je nám Tábor

Dnes sme sa venovali téme detských táborov v regióne Novohrad, ktoré ľudia okolo Romana Bolča pravidelne organizúju a u detí majú obrovský úspech.  OZ Zajo : https://www.youtube.com/channel/UCi29UZeriXyiiouysAoIokQ
45:06
  
20.12.2020

Načo je nám Club

FutuClub sa rozhýbal a prináša vám svoje prvé "ovocie" v podobe FUTUCASTU --- Podcastu, v ktorom sa o našom Futuclube dozviete všetko, čo ste chceli vedieť.  
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.