A&S | "Ako môže niekto ukradnúť auto, v ktorom vidí detskú sedačku?" zakladateľ HAKA, Štefan Farkaš
36:01

A&S | "Ako môže niekto ukradnúť auto, v ktorom vidí detskú sedačku?" zakladateľ HAKA, Štefan Farkaš

05.02.2021

Štefan Farkaš je zakladateľom združenia HAKA, ktoré pomáha s pátraním po ukradnutých autách či bicykloch. Počas štyroch rokov pôsobenia sa im podarilo nájsť cez 200 vozidiel. Všetko vďaka členom skupiny na Facebooku, ktorých je viac ako 200,

000. Aplikácia, ktorú vytvorili pritom pomáha hneď v niekoľkých štátoch Európy. 

V rozhovore sa dozviete: 

- ako HAKA založil, 

- na aké účely sa najčastejšie kradnú vozidlá, 

- či sú najlepšími hľadačkami ukradnutých áut mamičky pri kočíkovaní alebo dôchodcovia na prechádzke, 

- ako funguje hľadanie ukradnutých bicyklov, 

- a ešte niekoľko fun-factov, ktoré sa potreboval spýtať Sajfa. Aj o čiernom korení a pachovej stope. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.