#FUNRADIO30 | Prvý mužský hlas a prvá súťaž vo Fun rádiu. Mravec hosťom u Adely a Sajfu
32:48

#FUNRADIO30 | Prvý mužský hlas a prvá súťaž vo Fun rádiu. Mravec hosťom u Adely a Sajfu

08.05.2020

Jednou z legiend, ktoré zakladali Fun rádio v roku 1990 bol moderátor Ľudovít Jakubove, známy ako Mravec. Potom, čo sa v prvý deň ozvala z éteru Dáša Čuríková, práve Mravec bol na druhý deň prvým mužským hlasom. V priebehu rokov sa stal obľúbeným napríklad jeho program Fun Top Fuj. 

V rozhovore sa dozviete: 

- aká bola vôbec prvá súťaž vo Fun rádiu

- prečo je najhoršie skloňovaným človekom

- ako vyzerali začiatky vo Fun rádiu + prvé jingle

- ako mu jeho pes zachránil život 

- a ako fungovali a fungujú Kopytovci 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.