A&S | David spravuje policajné sociálne siete. "Ľudia si často mylne myslia, že na internete sú anonymní."
36:33

A&S | David spravuje policajné sociálne siete. "Ľudia si často mylne myslia, že na internete sú anonymní."

22.01.2021

David Púchovský zakladal a spravuje oficiálny Facebook a Instagram Polície SR. Ich profily patria medzi najsledovanejšie, pokiaľ sa bavíme o štátnych inštitúciách.

Davidov príbeh je však zaujímavý aj tým, že predtým pracoval v Novom Čase, kde sa venoval domácim a zahraničným témam. Podarilo sa mu vypátrať tri unesené deti v Paname, ktoré hľadal Interpol. O prípade napísal knihu "Unesené".  V súkromí je zakladateľom a predsedom Eurolanche - najväčšieho fanklubu tímu NHL Colorado Avalanche. 

V rozhovore sa dozviete: 

- ako sa vôbec k založeniu policajného Facebooku dostal, 

- prečo sa rozhodli, že polícia potrebuje vlastné sociálne siete, 

- kedy mi po napísaní komentára na Facebook zaklope doma polícia, 

- ako "virálny" musí byť hoax, aby sa jeho vyvracaniu venovali na oficiálnych stránkach, 

- či môže chodiť na zásahy NAKA fotiť a nakrúcať, 

- čo má spoločné Sajfa s prípadom unesených detí v Paname, 

- a dokonca aj to, ako sa bude volať zásah, keď prídu po Adelu a čo si myslí policajný kôň na demonštrácii. 

 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.