#FUNRADIO30 | "Talent si vždy nájde cestu do systému," Moje meno je Tomáš hosťom u Adely a Sajfu
42:38

#FUNRADIO30 | "Talent si vždy nájde cestu do systému," Moje meno je Tomáš hosťom u Adely a Sajfu

18.09.2020

Najvnošie vydanie narodeninovej šou v núdzových podmienkach, ale veľmi pekné. Tomáš Karpel pôsobil vo Fun rádiu na prelome rokov 90-tych a v skorých rokoch 2000. Bol tvárou veľmi úspešnej kampane "Zlomí ti tvár". 

V rozhovore sa dozviete: 

- ako vzniklo "moje meno je Tomáš"

- ako ho Junior kedysi napodobňoval v súťaži a aj ju vyhral

- kde bol humor koncom rokov 90-tych 

BONUS: ako sa cítia Adela a Sajfa, keď počujú nahrávky relácií zo svojich začiatkov. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.