#FUNRADIO30 | Bol na Adelinom konkurze do Funka a skúšal, či má hudobný sluch. Filip Tůma hosťom u Adely a Sajfu
40:12

#FUNRADIO30 | Bol na Adelinom konkurze do Funka a skúšal, či má hudobný sluch. Filip Tůma hosťom u Adely a Sajfu

29.05.2020

Filip Tůma je hercom, moderátorom a operným spevákom. Aktuálne ho môžete registrovať v populárnom seriáli Oteckovia a je stálym hosťom Opery Slovenského národného divadla. Kedysi však bol aj on súčasťou Fun rádia a bol vôbec prvým rozhlasovým pirátom na Slovensku. 

V rozhovore aj o tom: 

- prečo sa z neho nakoniec nestal moderátor

- ktorá detská televízna postavička je najstrašidelnejšia

- ako sa dostal k opernému spevu

a iné...

 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.