#FUNRADIO30 | "Prišla som k tomu ako slepé kura k zrnu," Tina hostkou u Adely a Sajfu
50:06

#FUNRADIO30 | "Prišla som k tomu ako slepé kura k zrnu," Tina hostkou u Adely a Sajfu

30.10.2020

Speváčka Tina má "romancu" s Fun rádiom už 20 rokov. Práve na pôde rádia sa stretla so svojimi budúcimi producentami svojich albumov, Petrom Grausom a Tomášom Zubákom, nahrávala nám jingle a našla si tu prvých kamarátov v Bratislave :)

V rozhovore sa dozviete:

- prečo sa Adely pri prvom stretnutí bála a čo si pamätá Sajfa,

- ako sa je podarilo prežiť po presťahovaní z KE do BA na minime,

- že o kariére speváčky vôbec nesnívala, jej detský sen bola...

- a o škole, ktorú otvorila a ktorej sa teraz venuje,

+ jej nová pesnička "Čo ak"

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.