#FUNRADIO30 | "Vďaka tvojmu podujatiu som sa opila ako nikdy," Julo Viršík hosťom Adely a Sajfu
51:09

#FUNRADIO30 | "Vďaka tvojmu podujatiu som sa opila ako nikdy," Julo Viršík hosťom Adely a Sajfu

09.10.2020

Julo Viršík je najväčšou rádiovou legendou 90-tych rokov. Rádia Rock FM. Málokto však vie, že Julo má s Fun rádiom pomerne silné prepojenie cez Fun rádio Dohody - letné jednodňové koncertné žúry, za ktorými stál ako spoluorganizátor. 

V rozhovore sa dozviete:

- ako sa dopracoval do rádia

- či mal niekto špeciálne požiadavky na koncertoch

- ako vysielal obľúbenú hitparádu TwentyFive

- čo mu neustále do programu posielal Junior

- a všetko, čo ste kedy chceli vedieť o legendárnych listových príbehoch a podmaze. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.