#FUNRADIO30 | Zanechali školy aj hobľovali drevo, len aby založili prvé súkromné rádio v Československu.
41:50

#FUNRADIO30 | Zanechali školy aj hobľovali drevo, len aby založili prvé súkromné rádio v Československu.

12.06.2020

Boli medzi skupinkou študentov, ktorá založila Fun rádio - prvé súkromné rádio v celom veľkom Československu. Vysielať začalo 10. júna 1990 aj vďaka nim. Hosťami tejto narodeninovej časti sú Zuzka Mistríková (všetko vybavovala), Dáša Čuríková (prvý hlas, ktorý sa z éteru ozval) a Miki Čurík (prvý technik)

V tomto rozhovore sa dozviete aj to: 

- ako sa to vlastne stalo, že Slováci mali rádio skôr ako Česi

- ako boli na veľkom nákupe CD v Mníchove

- ako Miki zlaňoval Kamzík, Zuzka riešila legislatívnu výnimku a Dáša moderovala

- a dokonca aj to, kto mal sex v rádiu (Sajfa je baba klebetná)

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.