#FUNRADIO30 | Najväčšia nachytávka v histórii.
36:17

#FUNRADIO30 | Najväčšia nachytávka v histórii.

12.09.2020

Ján Fakľa, ako falošný riaditeľ, nachytal v priebehu mesiaca všetkých. Poslucháčov, aj zamestnancov Fun rádia. Jedného dňa sa zjavil vo dverách a začal so zmenami. Od knihy dochádzok, cez snahu pretlačiť do vysielania ľudovky až po predaj vitamínových doplnkov. Nikto nebol dobrý moderátor, málokto bol vtipný - aj to iba niekedy a rádio malo dostať nový názov - rádio SRANDA. 

V rozhovore o najväčšej nachytávke sa dozviete:

- ako to celé vzniklo

- ako sa dá mesiac vydržať hrať človeka, ktorého nikto nemá rád

- kedy bol najbližšie k defenestrácii

- a či by sa niečo také dalo urobiť aj v tejto dobe. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.