S | Čo závidel Rišo Lintner spoluhráčom v puberte a na aké auto šetril s Mariánom Hossom | best of Sajfa šou
11:02

S | Čo závidel Rišo Lintner spoluhráčom v puberte a na aké auto šetril s Mariánom Hossom | best of Sajfa šou

27.05.2021

Čo si budeme oči šmirgľovať - Sajfa tento týždeň hokejom žil :)

Definitívne sa vyriešila otázka hokejových návlekov na späťáky, telefonoval priamo do Rigy (dejiska MS v hokeji 2021) poslucháčke Denise, ktorá tam žije a do štúdia tento týždeň prišli Rišo Lintner spolu s Lukášom Adamcom - Lukáš má novú pesničku Život je boj, ktorá vznikla kvôli Rišovej talkshow Citronáda.

Vypočujte si to najlepšie zo Sajfa šou z týždňa číslo 21.

****

Sajfa šou počúvate vo Fun rádiu každý pondelok až štvrtok od 14.00 do 18.00

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.