FUN IN SLOVAKIA špeciál | Hity, ktoré preslávili Polemic
58:49

FUN IN SLOVAKIA špeciál | Hity, ktoré preslávili Polemic

12.10.2019
Bejzo a Petko zo skupiny Polemic o ich najzásadnejších pesničkách.  Skupina Polemic vznikla v roku 1988. Minulý rok oslávili 30 rokov na slovenskej hudobnej scéne. Pri tej príležitosti im Kava venovala jedno špeciálne vydanie Fun in Slovakia. Ako vznikla "Komplikovaná", v ktorej bytovke v Senci nahrávali "Baba-Ryba", ktorej skupine vďačia zato, že vydržali a kedy sa im investície do Polemicu začali vracať?     

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.