BEST OF J&M | David Koller a kvíz piesní skupiny Lucie
13:18

BEST OF J&M | David Koller a kvíz piesní skupiny Lucie

08.10.2019
Junior a Marcel mali tú česť privítať v štúdiu vzácneho hosťa, legendárne českého speváka Davida Kollera z kapely Lucie. David prišiel chalanom porozprávať aj o svojej Acoustic tour, ktorou slovenských a českých fanúšikov poteší už koncom tohto roka. No a pri príležitosti svojho akustického turné vyskúšal Juniora a Marcela či spoznajú známe songy skupiny Lucie na základe jeho gitarových verzií.

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.