A&S | Z detskej izby medzi svetovú jazzovú špičku. David a Aron Hodekovci u Adely a Sajfu
39:46

A&S | Z detskej izby medzi svetovú jazzovú špičku. David a Aron Hodekovci u Adely a Sajfu

02.04.2021

Bratia Hodekovci sú mimoriadne hudobné talenty, ktoré vyrástli v Komárne. David Hodek začal hrať na bicie ešte skôr než nastúpil do školy. V piatich rokoch ho už učili profesionáli, v dvanástich mal vlastnú kapelu a v osemnástich cestoval po svete v rámci koncertných turné. Dnes má 23 a patrí medzi uznávaných jazzových hudobníkov. 

Jeho brat Aron ide v jeho šlapajách. Na basgitaru začal hrať, keď mal štyri roky. Dnes má desať, vydal už svoj prvý singel a svojou hrou ohuruje veľké hudobné svetové hviezdy. Na svojom Instagrame má cez 300-tisíc sledovateľov, 80% z Los Angeles. Uznania sa mu dostalo aj od Timbalanda, Justina Timberlakea či Lennyho Kravitza. Na You Tube ho vidíte hrať po boku takých hviezd ako Richard Bona. 

Bratia Hodekovci majú nepochybne obrovský hudobný talent. 

V rozhovore sa dozviete: 

- ako sa v detstve dostali k hudbe,

- prečo má bubeník okolo seba toľko bicích,

- ako vníma svoju slávu na IG 10-ročný Aron,

- čím boli v minulom živote, 

- a ako v deťoch podporiť hobby.

 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.