#FUNRADIO30 | "Moja spolupráca s Jarom Filipom vznikla vďaka Fun rádiu" Richard Müller hosťom u Adely a Sajfu
47:46

#FUNRADIO30 | "Moja spolupráca s Jarom Filipom vznikla vďaka Fun rádiu" Richard Müller hosťom u Adely a Sajfu

05.06.2020

Richard Müller je známy predovšetkým ako spevák. Má však za sebou aj veľmi bohatú moderátorskú kariéru. A jej časť sa udiala práve vo Fun rádiu, kde niekoľko rokov moderoval svoj vlastný program. Navyše, práve vo Fun rádiu, spolu so skupinou B3, vznikla legendami opradená, zakázaná, kontroverzná pesnička "Nahý".

V rozhovore sa dozviete: 

- čo to vlastne ten Richard u nás moderoval

- ako mu všade kam prišiel, púšťali DJi pesničku, ktorá nikdy oficiálne nevyšla

- kedy kto chodí do Horského parku, kedy cupitá a kedy si špára v nose

- a je v ňom aj skvelá, nová pesnička Anomália. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.