#FUNRADIO30 | Pyco aj Sajfa sú vďaka nej moderátormi. Oľga Záblacká hostkou u Adely a Sajfu.
37:29

#FUNRADIO30 | Pyco aj Sajfa sú vďaka nej moderátormi. Oľga Záblacká hostkou u Adely a Sajfu.

17.07.2020

Oľga Záblacká je moderátorka, speváčka, scénaristka, režisérka aj textárka. Niekoľko rokov bola súčasťou Fun rádia a práve vďaka nej sa moderátormi stali Pyco či Sajfa. Navyše, práve jej sa pripisuje aj objavenie niekoľkých skvelých slovenských interpretov. Prvá hrala Polemic či IMT Smile. A okrem toho, moderovala spolu s Johnym legendárny "Koncert na ležanie"

V rozhovore sa dozviete:

- ako Sajfa zaklopal na dvere rádia a otvorila mu Oľga

- ako prinútila Pyca moderovať

- prečo sa vzdala koncertného života speváčky

- a prečo jej policajt, ktorý ju zastavil, začal recitovať báseň. 

Podcast Fun rádio Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Hudba
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.